ja iskreno ne znam zašto se to dešava na V8, imao sam razne verzije flasha i stalno isto. Nakon što ištekam, mob mi se zblokira i onda moram bateriju vadit. iako odem na safe remove hardvera.... mislim, ni ja ne razumijem zašto je tako.
ja iskreno ne znam zašto se to dešava na V8, imao sam razne verzije flasha i stalno isto. Nakon što ištekam, mob mi se zblokira i onda moram bateriju vadit. iako odem na safe remove hardvera.... mislim, ni ja ne razumijem zašto je tako.
Bookmarks