ja iskreno ne znam zašto se to dešava na V8, imao sam razne verzije flasha i stalno isto. Nakon što ištekam, mob mi se zblokira i onda moram bateriju vadit. iako odem na safe remove hardvera.... mislim, ni ja ne razumijem zašto je tako.