a da mi objasnis kako to napravit

mislis na particije ili?

EDIT:Sad je malo kasno ha,prije umrezavanja

EDIT2:Malo sam progoglao i naisao na ovo http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=180853

uradit cu pa javim

aj cheers