a da mi objasnis kako to napravit
mislis na particije ili?
EDIT:Sad je malo kasno ha,prije umrezavanja
EDIT2:Malo sam progoglao i naisao na ovo http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=180853
uradit cu pa javim
aj cheers
a da mi objasnis kako to napravit
mislis na particije ili?
EDIT:Sad je malo kasno ha,prije umrezavanja
EDIT2:Malo sam progoglao i naisao na ovo http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=180853
uradit cu pa javim
aj cheers
Nokia 6060 -> Nokia 6030 -> Samsung e700 -> Samsung -> e800 -> Sony Ericsson k510i -> Sony Ericsson k700i -> Samsung e250 -> Samsung j700 -> Samsung e250(again) -> Samsung S5230 - tocco lite
:)
Bookmarks