ali torbica im je 350kn, su oni normalni?!?!?!?
ali torbica im je 350kn, su oni normalni?!?!?!?
Nisu. Ali vjeruj mi. Isplati ti je se uzeti. Ja sam ga imao 3 mjeseca bez futrole i toliko se izgrebao onaj metal iza da to grozno izgleda. Postoji jedna idlična pasta za čiščenje ali je nikako ne mogu nabaviti. Zove se iCleaner i dobe se dvije bočice. Jedna za plastiku i jedna za metalIzvorno postao coma_zgb
jel se moze ona kopca skinuti!?
Ako netko može nabaviti ovu tekučinu za čiščenje bio bih jako zahvalan.
http://www.ipodcleaner.com/
Nigdje je ne mogu naći a i ako nađem neki web shop koji je ima onda on ne prima diners ili neće slati u Hrvatsku
ma jacu dati sasiti od fine crne kozu futrolu. kolko kosta ova tekucina?
sve za ljepotu![]()
uskoro ce pocet prodavat i krevetice i obleku za njega pa na kraju i kucicu da ima gdi zivit
da barIzvorno postao IggXy
(10 znakova)
daj se zakopajIzvorno postao cyberphere
![]()
lool
imam priliku iz amerike dofurati ipoda pa me zanima jel se isplati, ne novcano, nego sto se tice garancije, ispravljaca za struju...
Jeftiniji je nego u austriji 200-300kn!
dosao moj ipod iz amerike! Nema orginal nastavka za europsko trziste za kupit, kazu da bi trebao kupiti cijeli ispravljacIzvorno postao cyberphere
moze se puniti i preko usb-a
a kako se onda moj puni preko usb-a bez problema?
mialim da je to uvedeno u cetvrtoj generaciji. jesi ti uopce dobio usb kabel sa svojim i podom?
jel sigurno narucit ipod preko ebay-a?
Bookmarks