radi ovo na msn-u?? ja pokušavam ali neće radit nikako, mislim kao kamera za msn, a na kompu radi najnormalnije
radi ovo na msn-u?? ja pokušavam ali neće radit nikako, mislim kao kamera za msn, a na kompu radi najnormalnije
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
Bookmarks