ej, skinula sam VRCC i ono, program nade moj mob i sve 5...ali kada pokusam spojiti, javi ovu gresku... updejtala sam javu, pa ne znam u cemu bi bio problem???
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza! R.I.P.-16.10.2007.
View Tag Cloud
Pravila foruma
Bookmarks