Jel može netko napisati koliko mi mjesta (tj. kolika particija) treba za dual boot s XP- om?
Jel 20-ak GB dosta?
Jel može netko napisati koliko mi mjesta (tj. kolika particija) treba za dual boot s XP- om?
Jel 20-ak GB dosta?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
odvoji bar 40 i to da testiras, normalno da ce ti stati instalacija win 7 i osnovnih programa isl. ali neka ti padne napamet instalirati neku vecu igru npr. gta4 disk pun. ne kazem da igras igre ali u knap, za normalan rad nikako
computer freak
Bookmarks