Ima pre beta (build 6801) koja još izgleda kao Vista, ali vide se razlike u brzini, programima (paint, wordpad, media player...) i control panelu. Javna beta bi trebala izaći polovicom prosinca.
Ima pre beta (build 6801) koja još izgleda kao Vista, ali vide se razlike u brzini, programima (paint, wordpad, media player...) i control panelu. Javna beta bi trebala izaći polovicom prosinca.
Fak... Virtual PC ne radi na XP Home... ni 2004 ni 2007.... ps mtr
Zadnji uredio Smuchac : 02-01-2009 u 20:02
Isprobao sam onu prvu verziju koja je procurila. Isprobao sam ju na VMWare-u (probaj njega, možda će raditi) i iako je velika razlika između prave instalacije i virtual, i tu se već vidio veliki napredak u odnosu na Vistu i mislim da je već s tom alfom opasno se XP-u približila. Samo da ne zeznu do finalne verzije ništa...
Zadnji uredio Smuchac : 02-01-2009 u 20:03
Bookmarks