Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 294

Tema: Windows 7

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima pre beta (build 6801) koja još izgleda kao Vista, ali vide se razlike u brzini, programima (paint, wordpad, media player...) i control panelu. Javna beta bi trebala izaći polovicom prosinca.

  2. #2
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dark Pregledaj post
    Ima pre beta (build 6801) koja još izgleda kao Vista, ali vide se razlike u brzini, programima (paint, wordpad, media player...) i control panelu. Javna beta bi trebala izaći polovicom prosinca.
    Ima li kakvih pomaka u vezi toga?
    Skinuo bih Windows 7 s Pirate Baya, jel to sigurno?

  3. #3
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fak... Virtual PC ne radi na XP Home... ni 2004 ni 2007.... ps mtr
    Zadnji uredio Smuchac : 02-01-2009 u 20:02

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isprobao sam onu prvu verziju koja je procurila. Isprobao sam ju na VMWare-u (probaj njega, možda će raditi) i iako je velika razlika između prave instalacije i virtual, i tu se već vidio veliki napredak u odnosu na Vistu i mislim da je već s tom alfom opasno se XP-u približila. Samo da ne zeznu do finalne verzije ništa...
    Zadnji uredio Smuchac : 02-01-2009 u 20:03


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. LIP za Windows XP
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-06-2010, 13:25
  2. windows xp sp2
    By poklon in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-12-2007, 21:08
  3. Windows Vista Gadgets na Windows Mobile-u
    By Shamanix in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-02-2007, 16:01
  4. Windows XP
    By Rašo100 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 01-07-2006, 18:59
  5. windows media player 10 for windows mobile
    By nicx in forum Windows Mobile
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 10-06-2006, 16:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove