Jel može netko napisati koliko mi mjesta (tj. kolika particija) treba za dual boot s XP- om?
Jel 20-ak GB dosta?
Jel može netko napisati koliko mi mjesta (tj. kolika particija) treba za dual boot s XP- om?
Jel 20-ak GB dosta?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks