evo da ne otvaram novu temu...


trenutno je novi sl55 oko 1330kn u heinzlovoj u servisu... jel se to isplati po vama? s obzirom da je baterija losa i ekran takodjer...??? nek kazu po mogucnosti nesto vlasnici tog moba...?