Pozdrav imam problem oko izrade .vkp gfx patch-a.
Radi se o c702 uređaju. Kada ubacim tj. posložim sve ikone i stisnem
make vkp patch dobijem ovu grešku http://pertinax-team.com/data_upload/help.JPG
Zna netko u čemu je problem?
To znaci da su ti slicice prevelike, i da moras obrisati neke druge (susjedne?) slicice da bi mogao napraviti patch.
Hvala obojici , tek sam kasnije shvatio da se radi o tome.
Ja sam mislio da će program sam pobrisati default i izvuć zamijenjene ikone.
![]()
Pobrisat ce one koje mijenjas, ali to ocigledno ne daje dovoljno prostora...
Pitanje za Talisa
"C702 Final Acoustic pack:
http://topse.ru/files/file8163.html"
Jesu testirani ? Ja sam imao neke preglasno su se culi samo su imali
problem u pozivu , kad sam pricao s nekim nebi me cuo.
edit :
Isprobao sve , v1 mi se cini najbolji (vrhunski bass)
Kao sto je ravilov rekao..
Ak te zanima probaj izvuci origigi sliku(imas tipku za to u image tool-u) pa pogledaj kolika je razlika u velicini. Mislim da cak i kad dodjes sa misom na zamjenjenu sliku,prikazat ce ti kolki je original a kolka je zamjena.
Ako si nadjes dobre drivere,a muci te taj problem,samo vrati origigi file-ove koji u imenu imaju mic i rec a nekad fm i call
U principu,najbolje je mijenjati samo djelove drivera za ono sto ti treba,a ne stavljat cijeli pack..
Zadnji uredio Madfish : 08-01-2010 u 15:39
bok...nezz dali sam stavio pitanje u pravu temu ali zanima me...imam jedan mob...dobio sam ga na poklon...ali treba kod uređaja a ja ga neznam...kako d ga ponistim, pročitam ili retartiram na 0000...hvala unaprijed
eto, izgleda da ja ubih svoj W910..
uploadao sam phone_app.cxc i nakon toga se ne zeli upaliti, A2upoader uopce ne reagira kad ga spojim niti sa C niti sa 2+5.
Probao i sa FAR+sefp, isto ne reagira.
Al primjetio sam kad spojim mob na oba programa, lijevi softkey lagano ko da tinja crvenosamo se u mraku skuzi.
A kad ga spojim na punjac,isti softkey samo blicne i to je to nit ga puni, nit dalje svjetli..
Smrdi mi na EEPROM , ali lako moguce da je i GDFS.
For the hoven lands...
EROM valjda...![]()
a kaj god da je,nemrem ga popraviti dok ne nabavim negdje punu bateriju.
izgleda da je problem u nekom patchu, neki lik je pricao da mu se to dogodilo jednom,i da je rijesio stavljanjem cistog phone_app.cxc file-a
a i pretpostavljam u kojem je patchu problem... ukleti patchnebum ga vise nikad pokusao portati za svoj mob(pokusavam ga od kad sam poceo uciti portati)
imate neku drugu ideju,osim naravno servis?
p.s. evo jutros se cak da o upalit,al se pri bootanju ugasio, valjda je skupio nesto snage..
@Xulos: a trenutno sam u procesu portanja patcheva za W910 pa moram provjerit da li patch radi prije nego ga pustim u opticaj
I samo da vas obavijestim o situaciji,baterija nije bila ispraznjena,tocnije imala je 68%.
Sa drugom baterijom sam vratio cisti phone_app.cxc, i upalio mob sa svojom baterijom.
Onda sam isao ponovo vratit cxc bez nekih zadnjih patcheva,i opet se nije htio upaliti. Izvadio svoju bat,stavio drugu(nisam palio mob), vratio natrag svoju bateriju i upalio bez problema.
Da sad ne duljim, napravio par testova,i nije problem u patchevima.. Vrlo vjerojatno je problem u kontaktima(koji su na ocigled cisti) Jedan put upali,drugi ne.Sad je par puta bez problema upalio iz prve.. sta ces, dizelas pa dok se malo zagrije![]()
![]()
samo da pitam koji custom da stavim u w995 gledan na topsoniju i nema hrv za njega..da stavim od k850??
Pozz,,, imam SE v640 flashan u K630,, ,zanima me da li se moze prebaciti u W- seriju,,, W880 mozda ili neki drugi?
Hvala :-)
U W880 nemozes jer je on DB2020 , a nemozes ni u jedan drugi osim K630.
For the hoven lands...
Da li mi itko može reći kako, što trebam i gdje što mogu skinuti da ubacim u svoj C905 HR izbornik, telefon je kupit u Švicarskoj. Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
flešaj ovime
http://rapidshare.com/files/25150617...A033_RED53.rar
koristiš a2 uploader
Mi6 Black
Bookmarks