Tu ti ja nazalost nemogu pomoci. Flash se poceo razvijati za UIQ sucelje malo prije nego su ugasili UIQ, tako da sluzbeno nikad nije izasao (G900 ima osnovu za Flash, a ovo u Hack/mod je ta osnova izvucena iz firmware-a). Taj Flash radi, ali nekako na pola, tj. neke stvari rade normalno, dok neke stvari ne rade (neke animacije). Ako mislis Youtube gledati sa tim pluginom, to mozes zaboraviti posto flv ne pusta.
Sad molim da se vratimo na temu o Operi 9.5.


Odgovori uz citat
Bookmarks