Pozdrav svima
Evo znam da je ovaj Alcatel oldtimer ali me zanima da li se on nekako može otključati? dakle radi se o Alcatelu OT511
Postoji kakvi kodovi za njega?
Jer ja nemam nikakav kabel ni slično za njega...
Pozdrav svima
Evo znam da je ovaj Alcatel oldtimer ali me zanima da li se on nekako može otključati? dakle radi se o Alcatelu OT511
Postoji kakvi kodovi za njega?
Jer ja nemam nikakav kabel ni slično za njega...
Bookmarks