Interesantno zboriš. Samo ne vjerujem da će WM završiti kao Palm OS. Čak mislim da će i pojačati svoju poziciju, jer sve više i više HTC-a zauzima svoj dio kolača na tržištu, a ipak je HTC glavni distributer WM OS-a.

Što se tiče borbe između Androida i OS X (iPhone), mislim da će prevagnuti Android iz razloga što ga već koresti HTC-ov uređaji, a nadam se i dalje (neki noviji) te ako se ne varam i Samsung ima u planu izbaciti uređaj/e na Android OS-u, a i LG i Motorola.

Već kad smo se dotakli borbe OS-ova tu je i za sad nepobjedivi Symbian.