http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_tm506-2503.php
To je kao neki T-Mobile..nema lose specifikacije... 240x320,2 MP camera,radio i GPS....
w610 modded totally.....
Već je bilo govora o tome, to je najvjerovatnije samo za Ameriku mob (za njihov T-mobile). BTW, mob nije niš posebno.
Moj forum K800 flashan u K770 Moj social group
Pravila foruma
Bookmarks