Dovraga, ljudi!
Pa postoji vec tema o M2 karticama!
Zasto stalno otvarati teme koje postoje?
A za koji dan mozda i u smece, nema smisla da ljude zbunjuje.
Dovraga, ljudi!
Pa postoji vec tema o M2 karticama!
Zasto stalno otvarati teme koje postoje?
A za koji dan mozda i u smece, nema smisla da ljude zbunjuje.
Bookmarks