Kolko ja znam Walkman ima MegaBass, a MediaPlayer nema... Walkman je posvećen muzici, ima bolji zvuk od MediaPlayera... zato većina kad flasha mob u W seriju, kupi neke bolje slušalice, jer onda ima bolji zvuk... Sve u svemu Walkman je zasigurno bolji... to će ti potvrdit svi ovi koji su flashali mobove...



Bookmarks