Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Directx 11

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja osobno mislim da je bolje da se koristi i proc od racunala jer onda se moze vise snage ulozit u 3d modeling al eto oni su pametniji

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao OuttaControl Pregledaj post
    ja osobno mislim da je bolje da se koristi i proc od racunala jer onda se moze vise snage ulozit u 3d modeling al eto oni su pametniji
    u potpunosti se slazem stobom
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. DirectX najnoviji????
    By fernand0 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-02-2008, 22:47
  2. Directx 9.0b i ni mrdac
    By darius in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 18-01-2008, 23:32
  3. directx problem
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-11-2006, 10:26
  4. Directx 9b
    By VandaL in forum Stolna računala
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-08-2005, 21:35
  5. Problemi sa DirectX
    By Sljaka in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 25-05-2005, 20:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove