a mogu reci da sam je imamo na ps3 vec dosta ali nije mi uopce nesto neznam jel ima razlike imedju ps3 ige i ove za pc
Izvorno postao grm a mogu reci da sam je imamo na ps3 vec dosta ali nije mi uopce nesto neznam jel ima razlike imedju ps3 ige i ove za pc Pa po meni je GTA više igra za PC, nisam nikad probao igrat na PS3 ali čini mi se vrlo nespretno sa joystickom... Izvorno postao pbreaker stranica prije ^^ Hvala, mislim da ću pričekat još koji dan da vidim hoće li izać reloaded verzija, a ako ne, kupujem
Pravila foruma
Bookmarks