Ne znam, meni je reko CD+R, a dobro- nema veze.
Uglavnom- svejedno je koji kupim.
Sad, jel u pravu sljaka ili n00b- ne znam.
Ne znam, meni je reko CD+R, a dobro- nema veze.
Uglavnom- svejedno je koji kupim.
Sad, jel u pravu sljaka ili n00b- ne znam.
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks