A to "davno"- 6 godina spada u davno, jel da (tad sam kupio cd čitač)?
Znači- ako ne kupujem za kameru- svejedno je jel + ili -?
A to "davno"- 6 godina spada u davno, jel da (tad sam kupio cd čitač)?
Znači- ako ne kupujem za kameru- svejedno je jel + ili -?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks