Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    naravno da bi trebao... u cemu je razlika neznam ni sam... ali ti je sigurno ne bi trebao primjetiti na stvarima tipa... da nemozes sprziti CD ili ga otvoriti!!!
    ###1410989180026

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony z7, SE x10
    Operater
    Tele2 (Simpa, Vip)
    Godina
    39
    Postova
    535
    Bodovi
    11.686
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iskreno ja ne znam da postoji cd+r, znam samo za cd-r, dok postoje dvd-r i dvd+r.. uglavnom, pogledaj tu razlike i vrste dvd-ova i cd-ova
    cvita


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. K510i koja je razlika CID 49 i 50 ?
    By tomyslav in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-11-2007, 18:12
  2. O2 UK - koja razlika ...
    By kokolo in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 24-09-2006, 15:47
  3. koja je razlika izmedju c65 i cv65
    By BATERIJA11 in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-08-2005, 20:41
  4. Sony Dsc 72 Ili 32? Koja Je Razlika?
    By Ante22 in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-07-2004, 14:33
  5. Koja je razlika data kabela?
    By sms freak in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-11-2003, 19:36

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove