Ali meni nigdje naq pržilici ne piše ni + ni -, znači + svi prihvačaju?
Imam stari cd čitač, a novu dvd pržilicu- znači na pržilici bi trebo moć čitat i CD+R i CD-R?
Ali meni nigdje naq pržilici ne piše ni + ni -, znači + svi prihvačaju?
Imam stari cd čitač, a novu dvd pržilicu- znači na pržilici bi trebo moć čitat i CD+R i CD-R?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks