nekad vodeci u podrucju kvalitete fotoaparata na mobitelima,danas je na marginama i kvalitetom vidno zaostaje.
C905 u tom pogledu osim kolicine piksela nije donio nista novo.
Samsung i LG su ispred,a i Nokijin N82 je puno bolji u tom pogledu.
treba dodati i da je Samsung prodao cak 10 mil. mobitela sa kamerom 5mp ili vise ove godine.


Odgovori uz citat
Ja bih prije rekao da si ti pao pod utjecaj esatovog foruma jer koliko znam tamo su većinom zagriženi SE fanovi
a imao sam k850 i nistu iste animacije..ove na c905 su malo kvalitetnije..i malo veće..pa ih možda zato automatski pretvara u mms. Da barem ima one "normalne" kao što su na k850.

Bookmarks