Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 19 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 456

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma nemrem ni opisat koliko mi je krivo...bas sam se nabrijao na telefon jer sa zapeo sa k800 posto mi ni k850 ni c902 ne odgovarju po nekim stvarima. I sada pojma nemam kaj kupiti, a k800 mi je iako odlican za tu lovu stvarno dosadan postao...

    Kaj se tice c905 - pomirio sam se da mozda rikne zvucnik, pomirio sam se da je telefon novi, pa da ce ziher trebati jedna-dvije verzije fw-a da radi stabilno ali da kupim novi high end telefon kojem odmah u startu slide radi kao na 2 godine staroj Nokiji ili da navy pad od prvog dana steka to mi je jednostavno nedopustivo....barem meni...vjerovatno ima ljudi kojima to ne smeta....

    I sad sam opet na pocetku - zaglavio sa k800

  2. #2
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ko i ja K800 -> K850 -> K800 -> C902 -> i opet treci K800

    dok ne srede C905 ili nesto novo izade, ostat cu na njemu
    iPhone 5s 16 GB

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sta se tice cyber shot-a po meni je k800 jos najbolje napravljen jer su kao prvo slike zaista dobre, sam uredaj je odlicno napravljen dok se kod k850 u par mjeseci izlize (jer su ka lakirani) a i xenon nije bas najbolji odnosno ponekad slike budu pre svijetle sto nije slucaj u k800. Sta se tice c905 ako je sudit po ovome najbolji su oni oko 40+ tjedana proizvedeni onda...... Mislia sam ga i ja uzet ali toliko cekanja za nista jer je samo mali napredak u odnosu na prijasnje modele tako da sam se odlucia za xperiu.

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moj je 44 tjedan 2008 i nema nikakvih grešaka koje ste spomenuli. Navi tipka normalno radi u svim smjerovima, slide je dobar, za sada nisam primjetio neki bug a kamera je naprosto odlična. Svi hvale kameru od k800, imao sam ga malo više od godinu dana, znam kakve fotke radi ali c905 je tu otišao korak i kad sada uspoređujem njihove slike na kompu razlika u kvaliteti je odmah vidljiva.
    Za 10-ak dana bi prema najavama trebao izaći prvi update za c905 sa novom verzijom kamere i baš me zanima kako će to izgledati.
    PREDATOR

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE K850i / SE V600i
    Operater
    091 / 099
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma i ja sam oprezan i još uvijek se ne mogu odlučiti da ga uzmem obzirom na iskustva sa k850 koja sam imao....Pričekat ću i ja još neko vrijeme......
    Predator.....mogao bi i ti koju fotku nabaciti ak' ti se da

  6. #6
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa ima fotki vec gomilu. Samo treba gledati na pravom mjestu.

  7. #7
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE K850i / SE V600i
    Operater
    091 / 099
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Pa ima fotki vec gomilu. Samo treba gledati na pravom mjestu.
    Vidio sam frende te slike već ranije.....ali obzirom da mi je s vremena na vrijeme potreban fotić u raznim uvjetima koje poslikavam.....volim se uvjeriti što više da sa c905 bolje ispadaju nego što sam radio sa k850 sa kojim sam poslikao do sada nekoliko stotina fotki i suočio se sa raznim problemima koje na tom mobu nisu riješili ni sa jednim firmware-om koji je izašao...

    Sad bi netko možda rekao zašto si ne kupim fotić jer ima ih za tu cijenu sasvim solidnih.....no međutim ja nisam profesionalac u tome tako da mi nije bitno da fotke budu savršene, nego dovoljno dobro i sa što manje mutnoće i šuma u određenim uvjetima i da nije toliko osjetljiv na drhtaje ruku kao k850 (nakupilo se kod mene ponešto godina ).
    A drugi razlog zašto mob.....volim imati kvalitetne mobitele koji obuhvačaju što više funkcija koje mogu poslužiti....pa tako i fotić a osim toga mob mi je stalno pri ruci i to mi je praktično jer često puta fotkam neplanirano kad se nađem u situaciji....pa na taj način nemoram voditi računa jesam li poneo fotić ili ne jer mob je uvijek tu....mogu svašta zaboraviti ali to (mob) ne ne...

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    vip
    Postova
    456
    Bodovi
    8.945
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm zanimljiv mob,čak sam na vagi, uzet njega il X1...

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    Veteran3 months registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    P990i
    Operater
    Vip
    Postova
    28
    Bodovi
    6.821
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.821, Nivo: 19
    Bodovi: 6.821, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zvone_ Pregledaj post
    Hm zanimljiv mob,čak sam na vagi, uzet njega il X1...
    imam c905 mjesec dana i preporucio bih ti da ga ne kupujes, mobitel me razocarao totalno. Na prvi pogled izgleda odlicno ali i nije bas tak. jedino sto valja je kamera i to je to.
    Zvucnik mi je riknuo nakon 2 dana a sada imam problema sa tipkama...

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    vip
    Postova
    456
    Bodovi
    8.945
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kreky Pregledaj post
    imam c905 mjesec dana i preporucio bih ti da ga ne kupujes, mobitel me razocarao totalno. Na prvi pogled izgleda odlicno ali i nije bas tak. jedino sto valja je kamera i to je to.
    Zvucnik mi je riknuo nakon 2 dana a sada imam problema sa tipkama...
    Kao što rekoh,kak naletiš.a izgleda da si ti naletil na lošu seriju,neznam kak bi to drukčije rekel,ja na sreću nemam takvih problema,a s mobitelom sam i više neg zadovoljan,štoviše,mogu komotno reč nakon hrpu promjenjenih SE da sam praktički bez zamjerke..

  11. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja isto tako nemam nikakvih problema sa mobitelom, zadovoljan sam ne samo s kamerom nego kompletno sa svime.
    PREDATOR

  12. #12
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.esato.com/board/viewtopic...178200&start=0

    Odlican topic sa hrpom osobnih iskustva vlasnika 905ice...

    koliko vidim problemi koji se pojavlju su:

    1) klimavi slide (gotovo svima)
    2) tvrdoca navy tipke
    3) klimavi poklopac kamere
    4) ogrebotine na tipkama 1,4,7 (od slidea)
    5) krepavanje zvucnika

    Zadnji uredaji tamo datiraju sa 50tim tjednom proizvodnje u 2008...a moja iskustva su sa primjercima iz 02/2009 i jos uvijek ocito nisu nista napravili u SEu po tim pitanjima osim sa zvucnikom koji izgleda nije problematican nakon 45og tjedna proizvodnje....

    Svit Đizas i Houli Meri kaj su ga stvarno morali tak zasrat

  13. #13
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    vip
    Postova
    456
    Bodovi
    8.945
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah zavisi kak se nameriš,ak si te sreće nebuš imal problema,ak te dopadne s tim problemima,e onda..više sreće drugi put

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zvone_ Pregledaj post
    Ah zavisi kak se nameriš,ak si te sreće nebuš imal problema,ak te dopadne s tim problemima,e onda..više sreće drugi put
    Baš tako, ovisi kako naletiš. Meni je rekao lik koji ih prodaje da od 10 mobitela 1-2 imaju problema sa zvučnikom i da se mora promjeniti neki kabel kod zvučnika i onda sve štima.
    PREDATOR

  15. #15
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    C905_Navigacija!!

    Pozz...
    Imam problem sa instaliranjem softvera GPS navigacije na C905, Pa ako netko ima iskustva, koji softver gdje skinuti, i nekakva uputstva??
    Pokusao sam sa nekim ali nije islo....

    Hvala!!!

  16. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To je već 100 puta rečeno. Potraži.

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    vip
    Postova
    456
    Bodovi
    8.945
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo kratki osvrt na 905,što se tiće same izrade,pa baš i nemrem reč da je super čvrst,di se ipak pod prstima osjeti lagano škripanje,mislim niš ozbiljno....poklopac kamere mi ne ulijeva previše povjerenja.Što se tiće ergonomije,nema kaj ugodno leži u ruci,na tipke nema baš nekog navikavanja,praktički iste ko i na W910..Kamera je odlična,nisam ostal pod nekim dojmom,vjerojatno zato kaj sam imal prije k850,uglavnom s fotićem sam zadovoljan,a slike su oštre dost,blic dobro odrađiva svoj posel i kolko vidim jači je neg na k850.Software je brz,al fakat,tu sam se iznenadil,imal sam dost SE mobitela,i večina je radilo huh,sporo,al ovaj mob,to je sad druga pjesma.Što se tiće GPS-a,baš ga nisam puno koristil,google maps je ok,jedino moram se sad raspitat za neki offline program,pošto ovak treba net,da skine karte.Wlan je odličan,lovi mrežu bez greške,jedino se zna zblesirat,spoji se na mrežu,al kad se krene surfat niš ne nalazi,posle pogledam,pukne veza,i pak se spajaj prek wlan-a,al niš strašnog,inače je relativno brzo surfanje opet ovisi o zahtjevnosti stranice,sve u svemu,odlično..Što se tiće baterije,ona je odlična s obzirom kaj sve radim na mobu,prvi dan dok sam mob kupil,bil je napunjen na pola tj oko 43%,s tim da sam tu večer šajbal po netu prek wlan-a,i čačkal malo po gps-u,baterija je izdržala jedan dan,napominjem bila je puna dopola,uglavnom baterija je odlična,danas sam mob punil,i sad bumo vidli kolko bu izdržala.Nadam se da če neke sitnice doć sa novim firmware-om,te če bit ispravljeno greške tj soft.propusti.Sveukupni dojam je,zadovoljan,ugodno iznenađen,jedino eto velim na tu izradu samog mobitela,nadam se da če ga u sljedečim serijama "učvrstit"mada to nije razlog da ga se zaobiđe pri kupnji,nek vam nebude presudna stavka,pošto mob ima svoje kvalitete..Moja preporuka svakom ko nišani na njega...Ovo je bilo onak sa mog stajališta,ak još kaj otkrijem dodam tj dopišem...

  18. #18
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemam ni ja nikakvih problema sa ovim mobitelom.
    ,mene zanima nesto drugo vezano za gps

    naime kad god udem u google maps automatski mi se spaja na internet!? pa taj gps bi trebao biti besplatan, barem je svim drugim mobitelima besplatan. zna li netko kako iskljuciti ovaj internet i tko je to vec koristio. hvala

  19. #19
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da se spaja, Google Maps ne sadrzi mape sam po sebi, mora se spajati na net da ih dohvati.
    Vec se pricalo o tome prilicno, potrazi malo.

  20. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Besplatno se sa Googlemaps možeš spojiti preko wlan-a .
    PREDATOR

  21. #21
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jedno glupo pitanje - kako znam da kad se spojim na net ide preko wlana a ne preko gprs-a odnosno operatera? Jer ukljucia wlan ili ne isto mi se spaja, treba li sta namistit ili?? Kako namistit da i google maps ide preko wlana? Znam da su pitanja glupa ali ovo mi je prvi mob sa wlanom pa me zanima da na kraju ne bi dobia pun k...racuna...... Mislia sam da ce bit shema kao kod npr nekih drugih mobova tj. da kad ides na preglednik da ti se ukazu opcije na koji ces se nacin spojit na net...... Unaprid hvala.

  22. #22
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sonic Pregledaj post
    Jedno glupo pitanje - kako znam da kad se spojim na net ide preko wlana a ne preko gprs-a odnosno operatera? Jer ukljucia wlan ili ne isto mi se spaja, treba li sta namistit ili?? Kako namistit da i google maps ide preko wlana? Znam da su pitanja glupa ali ovo mi je prvi mob sa wlanom pa me zanima da na kraju ne bi dobia pun k...racuna...... Mislia sam da ce bit shema kao kod npr nekih drugih mobova tj. da kad ides na preglednik da ti se ukazu opcije na koji ces se nacin spojit na net...... Unaprid hvala.
    Kad uključiš wlan, on traži mreže. Ako nađe wlan mrežu trebaš se povezati na nju. Kada se povežeš odeš na Googlemaps i onda ti ide preko wlana.

    = Citat = Izvorno postao God's Servant Pregledaj post
    Evo jedne male recenzije C905i...

    Na ovom c905 iz T-mobilea fali Navigator koji bi se trebao nalaziti u meniu Lokacijske usluge ispod Google Mapsa. Opet su osiromašili softver . Zato ja ne kupujem brandirane mobitele.
    Zadnji uredio ravilov : 25-02-2009 u 02:22
    PREDATOR

  23. #23
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao predator Pregledaj post
    Kad uključiš wlan, on traži mreže. Ako nađe wlan mrežu trebaš se povezati na nju. Kada se povežeš odeš na Googlemaps i onda ti ide preko wlana.
    Hvala, procita sam na gsmareni da kad je spojen na neku mrezu (wlan) automatski sve ide preko nje bez ikakve obavijesti ili tako slicno.....ali baza je u tome da kad se spojite na neku mrezu vani na kojoj je slab signal i izgubi se onda po toj logici onda automatski nastavlja preko operatera (gprs, itd) - to mi se jos nije dogodilo ali nadam se da onda izbaci na vrhu ekrana da je veza izgubljena jer u protivnom uvelike moze pridonijeti podebljanju racuna

  24. #24
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sonic Pregledaj post
    Hvala, procita sam na gsmareni da kad je spojen na neku mrezu (wlan) automatski sve ide preko nje bez ikakve obavijesti ili tako slicno.....ali baza je u tome da kad se spojite na neku mrezu vani na kojoj je slab signal i izgubi se onda po toj logici onda automatski nastavlja preko operatera (gprs, itd) - to mi se jos nije dogodilo ali nadam se da onda izbaci na vrhu ekrana da je veza izgubljena jer u protivnom uvelike moze pridonijeti podebljanju racuna
    Ne znam da li šta pokaže na vrhu ekrana ako izgubi wlan mrežu. To bi trebalo provjeriti.
    PREDATOR

  25. #25
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo jedne male recenzije C905i...



 
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 19 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Sony Ericsson web bug :D
    By tomios in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-12-2006, 07:24
  2. Sony Ericsson CAR-100
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-05-2004, 20:32
  3. Sony Ericsson HBM-30
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-04-2004, 01:58
  4. Sony Ericsson HBH-200
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-03-2004, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove