Finalna verzija je puštena i može se skinuti - http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/
Finalna verzija je puštena i može se skinuti - http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/
isooo, ima koji forum a da ff3 nije aktualan....
kao da svi živi koriste ff
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
Svi normalni![]()
A Opera? Makar mi se novi FF sviđa, troši više RAM-a nego prošla verzija, ali malo brže renderira stranice (posebno Facebook profile)
Skinuo i instalirao. Sad da vidim kakvih novina ima. Odmah se vidi šminka i dorađene ikone, a za dalje.........
U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!
dobio mail da je rekord oboren.
Code:We did it! We set a Guinness World Record for the most software downloads in 24 hours. With your help we reached 8,002,530 downloads. You are now part of a World Record and the proud owner of the best version of Firefox yet! Don't forget to download your very own certificate for helping set a Guinness World Record.
A certifikat radite ovdje:
http://www.spreadfirefox.com/en-US/w...rtificate_form
Ako baš niš drugo nemate za objesit na zid...
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Guta memorije ako je imaš, al ako tolko smeta postoji rješenje:
- uđi u about:config,
- nađi 'browser.cache.memory' stavku i promjeni je iz true u false.
Btw još jednom, izvana su ga samo malo našminkali, a sve bitnije novosti imate pod linkom u 3. postu.
@Mario92: Help - About firefox
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9) Gecko/2008052906 Firefox/3.0
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
upravo instalirao i odmah se primjeti poboljsana brzina otvaranja stranica.
Ja sam jučer skinuo FF3, i skužio sam da instalacijska datoteka više nema u imenu "RC 3"... e sad, da li je to finalna verzija ili kaj...
I gdje ja to mogu vidjeti u Mozilli Firefox?
Final (a i datoteka u imenu nema RC3 kao što si rekao)
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
logično je da nema odmah addonove kao i dvojku
u principu, zapravo i nisu mi neka fora ti addonovi, ako mi šta treba neću patiti 5 sekundi više da odem na neku stranicu i pogledam isto...
isprobat ću ga, ali ne privlači me ništa prema njemu...
pa da i ja onda postanem "normalan"
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
Ma kako ne znače ti addinovi ništa?
Uvelike olakšavaju posao...za primjer je uzeti imagesnack za stavljanje slika...samo kliknem upload, biraš rezoluciju, veličinu, način prikazivanja i slično na jednog kliku i slika je gore...ne trebaš ne potrebno ići na stranicu...
Ja zato koristim www.salji.com ....
OK je FF, i skužil sam malo ubrzanje učitavanja stranica...
Da, taj adress bar se ni meni sviđa, i još du dodali kao neki search u njega tako da prikazuje sve stranice sa slovima koje do onda upišeš... Ali sve skupa mi se sviđa ovaj novi firefox, samo da što prije updejtaju addonove![]()
Evo i ja skinuh FF 3.
Nemojte mi se smijat, ali sam do sada koristio IE7 (naviko sam se na njega, a nije mi trebalo ništa više nego što on može pružiti).
I sada sam prešao na FF 3, i osjetno je brži, puuno brže otvara slike. Instalirao sam samo jedan addon (probao sam onaj trik iz 3. posta i upalio je, mogu instalirat sve addonove, ali mi onda poslije kod nekih piše da ne podržavaju FF 3)- onaj download statusbar. Malo su mi čudna slova (znam da ih mogu promijenit- font), i čudne su mi neke sitnice (čudne= drugačije nego u IE)- npr boja pozadine u brzom odgovoru...
Za sad mi se sviđa FF 3, samo mi je malo bezveze što mi tamo gore, bookmarks (valjda je to bookmarks) stane samo 10 stranica, jel se može to nekako proširiti ili nešto?
Jel ima neki addon koji radi na FF 3 kojim mogu skidat one flashove sa stranice (pod flashove mislim: flash igre, filmice, slike...)? Skinuo sam neki, ali ne radi.
I jel mogu, nekako, namjestiti da mi se, kada otvorim novi tab (ručno), u njemu otvori homepage?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
To se može srediti na teži i lakši način.
Lakši je da u tu liniju sa bookmarksima (bookmark toolbar kako se inače zove) kreiraš razne foldere i u njih trpaš linkove.
Teži način je editiranje userchrome.css datoteke u tvom profilu FF-a (koja se u pravilu nalazi na sljedećoj lokaciji: /Documents and Settings/*user*/Application Data/Mozzila/Firefox/Profiles/xxxxxxx.default/chrome).
Ajmo redom:
- treba ti addon ChromEdit Plus uz koju ćeš na jednostavniji način editirati gore navedenu datoteku.
- kad instaliraš addon u Tools izborniku ćeš dobiti novu opciju: ChromEdit Plus
- odi na Tools - ChromEdit Plus - ChromEdit - selektiraj tab "userchrome.css" i odskrolaj skroz na dno sadržaja koji ti se ispisuje
- na dno sadržaja ćeš kopirati sljedeći kôd:
- sejvaj i klikni restart (save & quit) da restartaš FF i primjeniš ove promjeneCode:/*Multi Row BookmarksToolbar (Scrollable)(Fx3b5)*/ #personal-bookmarks{ display:block !important; min-height: 0px !important; max-height: 500px !important; height: none !important; overflow-y:visible !important; } #bookmarksBarContent{ display:block !important; min-height: 0px !important; max-height: 500px !important; /*you can change*/ height: none !important; overflow-y:auto !important; } .places-toolbar-items{ display:block !important; height: none !important; } #bookmarksBarContent toolbarseparator{ display:inline !important; } #bookmarksBarContent .bookmark-item{ visibility: visible !important; } .chevron{ display:none !important; } .toolbar-drop-indicator-bar, .toolbar-drop-indicator{ margin-bottom:0px !important; } .toolbar-drop-indicator{ background-position:0% 0% !important; } #bookmarksBarContent > vbox { display:-moz-stack !important; } /*Fixed height of toolber, you should add following css to userChrome.css*/ #bookmarksBarContent{ max-height: 96px !important; }
- sad bi trebao imati višeredni bookmarks toolbar (ispitaj)
Važno za spomenuti:
- liniju kôda: max-height: 96px možeš proizvoljno mjenjati u druge vrijednosti i ona definira visinu bookmark toolbar trake. Ukratko, što je veća ta vrijednost, to ćeš više redova imati vidljivih, a ako imaš recimo brdo bookmarksa i staviš npr 41px vrijednost onda ćeš dobiti bookmarks toolbar kojeg ćeš moći vertikalno scrollati jer ta vrijednost nije dovoljna da prikaže sve redove tvojih bookmarka(možda sam zakomplicirao). Ugl korisno ako stvarno imaš puno linkova pa da ti ne krade prostor kod prikaza web stranica.
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
ctrl+t za novi tab i alt+home za homepage.I jel mogu, nekako, namjestiti da mi se, kada otvorim novi tab (ručno), u njemu otvori homepage?
DownloadHelperJel ima neki addon koji radi na FF 3 kojim mogu skidat one flashove sa stranice (pod flashove mislim: flash igre, filmice, slike...)? Skinuo sam neki, ali ne radi.
Alienware, hvala na odgovoru, meni isprve nije radio- ali sad radi (ne znam kako ni zašto, glavno da radi)![]()
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Hvala na trudu, što si to pronašao. Ali sam tek sad skužio da samo mogu skratit ime bookmarka i onda ih stane puno više (za mene taman)
Oprosti što si sad bezveze tražio.Ali hvala.
![]()
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
zna netko možda neki addon s kojim download prozor može postat proziran, transparentan. da ja reguliram jačinu transparentnosti.
Zašto s FF 3 mi ne radi dobro S.M.F. forumi? Npr. nemam oznake za "nove postove". Na FF2 mi je radilo u redu, ovo me već nervira.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Meni radi sve ok!![]()
Nedavno izašla nadogradnja:
http://en-us.www.mozilla.com/en-US/f.../releasenotes/
Nisam isprobao jer gubim neke add-onove, al ako netko isproba bilo bi korisno da iznesete dojmove.
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Bookmarks