Nema podrške za mms jer ameri za slanje slike i sve ostalo koriste e mail masovno.Tako da je to u jednu ruku razumljivo..u drugu pak ne...jer ipak ciljaju i na euro tržište...
Naravno svaki novi update nosi nešto novo..kao i prilagodbe neameričkim tržištima



Bookmarks