Jos malo i pocet ce se pojavljivat na svakom uglu. Jucer sam hodao Ilicom i vidim tipa prica se na iPhone...
P.S. Prestao sam buljit kad me skuzio![]()
Jos malo i pocet ce se pojavljivat na svakom uglu. Jucer sam hodao Ilicom i vidim tipa prica se na iPhone...
P.S. Prestao sam buljit kad me skuzio![]()
Bookmarks