Znači nema file manager.

Neću te sad zezati i tražiti review cijelog uređaja već nam samo opiši što sve na njemu koristiš osobno.
Od tolikih featura koje su na njemu naveli da rade i ne rade daj nam ti osobno malo pojasni da li je cijela ta priča oko toga uređaja opravdana.

Znam da se uređaj ne može nikako usporediti sa nečime naprednim kao što mi je qtek 9000 ali daj nam malo pojasni koje od funkcija osobno koristiš i koje su mi zamjerke do sada našao.