pa onda je ocito to ta odredena cijena
jel mi moze netko dogovoriti na pitanje u vezi bluetootha, da li se moze normalno korisiti ili ima neka ogranicnja, jer gdje god pogledam dobijem drugaciju informaciju.
ako se ne moze normalno korisiti (zaprebacivanje slika i videa), nemam tu o cemo pricati. danas mob bez bluetootha koji normalno radi nema naprosto smisla.



nabi cijenu i svaka će stvar i dalje imati svoju publiku

Bookmarks