= Citat = Izvorno postao sodom Pregledaj post
@SrKi

u tome i je smisao nabi cijenu i svaka će stvar i dalje imati svoju publiku

što se iphona tiče već se žale na cijenu od 3k kuna dok je n95 koštao duplo kada se mogao kupiti kod nas.
pa onda je ocito to ta odredena cijena

jel mi moze netko dogovoriti na pitanje u vezi bluetootha, da li se moze normalno korisiti ili ima neka ogranicnja, jer gdje god pogledam dobijem drugaciju informaciju.

ako se ne moze normalno korisiti (zaprebacivanje slika i videa), nemam tu o cemo pricati. danas mob bez bluetootha koji normalno radi nema naprosto smisla.