Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 689

Tema: iPhone

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Desire HD, N900, N8, E72
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    1.217
    Bodovi
    19.415
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doci ce u hrvatsku slabija verzija (krajem godine) kaze mi izvor iz Apple-a!
    Koristio ga 2 dana sada kada sam bio u NYC-u, nije me impresionirao, i osim ogromne kolicine memorije koju nudi, nije bas revolucionaran.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung E250 ,BQ Sie. c81
    Operater
    VIP
    Postova
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo nekih vijesti ako netko ne zna još:
    U vijesti ne bi bilo ništa neobično s obzirom da je iPhone moguće kupiti u SAD-u te donijeti na naše prostore, a koristiti preko ugovorenog roaminga, no ekipa s jabučnjak.hr uspješno je 'hakirala' iPhone kako bi se bez problema spajao na T-Mobile mrežu.

    Naravno, upozoravamo da je navedena radnja ilegalna s obzirom da je na uređaju potrebno nadograditi firmware te 'klonirati' SIM karticu. Da ne duljimo, prenosimo vam dio teksta s web odredišta www.jabucnjak.hr:

    'Konkretan iPhone je modificiran na takav način da može koristiti T-Mobile mrežu poput bilo kojeg drugog mobilnog telefona. Primanje poziva, pozivanje i SMS radi normalno. Naravno, zbog EDGE mreže koja kod nas nije svuda raspoloživa, na internet se spaja bežičnom vezom gdje je dostupna. Sve internetske opcije iPhonea rade izuzev YouTube aplikacije.

    Na internetu postoji više web stranica koje opisuju konkretan postupak modifikacije, tj. 'hakiranja', a Jabučnjak mora upozoriti da se radi o postupku koji nije nimalo jednostavan i, naravno, poništava garanciju na uređaj. Prema našim saznanjima, modifikacija je moguća kroz firmware iPhonea, ali i kloniranjem SIM kartice - što se može protumačiti i kao ilegalna radnja, iako se izvodi u dobroj namjeri. U svakom slučaju, ova vijest potvrđuje da iPhone može raditi u Hrvatskoj, a nama preostaje nadati se da ćemo ga svi uskoro moći kupiti i kod nas.'
    tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb Grad
    Mobitel
    SE W850i
    Operater
    T-mobile
    Postova
    259
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao beetleman Pregledaj post
    Doci ce u hrvatsku slabija verzija (krajem godine) kaze mi izvor iz Apple-a!
    Koristio ga 2 dana sada kada sam bio u NYC-u, nije me impresionirao, i osim ogromne kolicine memorije koju nudi, nije bas revolucionaran.
    šta ti to znači slabija verzija,koje opcije gubi/dobiva
    Nokia 3410>Nokia 2100>Nokia 3220>Siemens C65>Nokia 6610i>Sony Ericsson D750i>Sony Ericsson W850i
    Carpe diem


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Iphone kao modem
    By superior in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-12-2008, 21:31
  2. 3G iPhone
    By HCSC in forum Arhiva
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-06-2008, 07:47
  3. P1 ili Iphone 8gb
    By radman in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-04-2008, 16:44
  4. IPhone i AT&T
    By ipastrovic in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-01-2008, 15:26
  5. iPhone
    By scorpion in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 17-10-2007, 17:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove