Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 689

Tema: iPhone

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Iphone 4, BlackBerry
    Operater
    T-mobile, Vip
    Postova
    163
    Bodovi
    6.848
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.848, Nivo: 19
    Bodovi: 6.848, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istina imali su nekih neuspjeha, ali u zadnje vrijeme im ide i više nego odlično.

    a iphone predstavlja evoluciju u mobilnom svijetu kakvog poznajemo, možda ne toliko u tehnološkom smislu koliko u načinu upravljanja i komuniciranja sa uređajem.

    iphone me sve više podsječa na iskorak nitenda sa wii konzolom. napravili su nešto jednostavno vrlo inovativno i osvojili tržište. jedino što što iphone neče imati onaj ključni faktor a to je prihvatljiva cijena.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Operater
    VIP,T-mobile
    Postova
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jonyb Pregledaj post
    a iphone predstavlja evoluciju u mobilnom svijetu kakvog poznajemo, možda ne toliko u tehnološkom smislu koliko u načinu upravljanja i komuniciranja sa uređajem.
    Koja evolucija, touch tipke, touch ekrani nisu ništa "novo".Sve je već dostupno na tržištu prije nego što oni uopće izbace "svoj" mobitel.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Iphone 4, BlackBerry
    Operater
    T-mobile, Vip
    Postova
    163
    Bodovi
    6.848
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.848, Nivo: 19
    Bodovi: 6.848, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ranger Pregledaj post
    Koja evolucija, touch tipke, touch ekrani nisu ništa "novo".Sve je već dostupno na tržištu prije nego što oni uopće izbace "svoj" mobitel.
    mnoge stvari postoje na tržištu ali to je posve nebitno za običnog korisnika, bitno je na koji način su ukomponirane i iskorištene. a tu iphone ima kaj pokazati.

    a ti sad meni nađi uređaj koji ima multi touch screen, software koji to savršeno iskorištava, odličan mp3 player, ogromni ekran sa senzorom koji zaokreče sliku prema položaju uređaja, kompaktan i dopadljiv dizajn,,,,,

    mislim da sam ti dosta rekao, a tebe niko neče tjerati da ga kupiš, kad si več toliko oduševljen.

  4. #4
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jonyb Pregledaj post
    mnoge stvari postoje na tržištu ali to je posve nebitno za običnog korisnika, bitno je na koji način su ukomponirane i iskorištene. a tu iphone ima kaj pokazati.

    a ti sad meni nađi uređaj koji ima multi touch screen, software koji to savršeno iskorištava, odličan mp3 player, ogromni ekran sa senzorom koji zaokreče sliku prema položaju uređaja, kompaktan i dopadljiv dizajn,,,,,

    mislim da sam ti dosta rekao, a tebe niko neče tjerati da ga kupiš, kad si več toliko oduševljen.
    A vi pričate kao da je uređaj već odavno izašao, mnogi su ga isprobali i znaju kako to sve funckionira iz prve ruke. Ne bi li taj iPhone tek trebao izaći?


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Iphone kao modem
    By superior in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-12-2008, 21:31
  2. 3G iPhone
    By HCSC in forum Arhiva
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-06-2008, 07:47
  3. P1 ili Iphone 8gb
    By radman in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-04-2008, 16:44
  4. IPhone i AT&T
    By ipastrovic in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-01-2008, 15:26
  5. iPhone
    By scorpion in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 17-10-2007, 17:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove