= Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
frish-KI vidim da si ti bolji strucnjak na polju finacija i marketinga od ljudi koji rade u appleu. svaka cast.

oni nisu niti proucavali trziste mobitela, nego su samo odlucili izbaciti telefon, i to su napravili, pa sto bude da bude. ali zato si ti tu da im otvoris oci.
A ti si tu da ih otvoriš meni. Inače, nikad se u svijetu nisu dogodili bankroti velikih tvrtki i zatvaranje određenih dijelova i podružnica ili da se proidzvodnja određenih proizvoda zaustavljala u rekordnom roku, zbog neprofitabilnosti. To se nikada još nije dogodilo, a pogotovo neće jednom Appleu. Ja sam samo iznio svoje mišljenje, a tebi je očigledno najveći gušt spustiti jer se ne slažeš.