A ti si tu da ih otvoriš meni. Inače, nikad se u svijetu nisu dogodili bankroti velikih tvrtki i zatvaranje određenih dijelova i podružnica ili da se proidzvodnja određenih proizvoda zaustavljala u rekordnom roku, zbog neprofitabilnosti. To se nikada još nije dogodilo, a pogotovo neće jednom Appleu. Ja sam samo iznio svoje mišljenje, a tebi je očigledno najveći gušt spustiti jer se ne slažeš.




Bookmarks