Prvi je igrač za Europu T-Mobile, a tek onda Vodafone, koliko znam još nije odlučeno. At&T je u SAD-u sklopio ekskluzivni ugovor na 4 godine. Za takav mob nikada ne bi dao više od 3200 kn, niti mi je interesantan. Ako ga ikada budem imao u rukama i ako mi se svidi software i sl razmislit ću, ali po meni ima loš form faktor, prevelik je i treba ga pustiti i 3th software developerima, inače će biti kao i sa P990i-puno vike-mala prodaja, a Iphone je vrlo blizu tome... (da ide slabije od očekivanog). To je moja špekulacija, i sam ne znam kako će biti-budemo vidjeli....





Bookmarks