= Citat = Izvorno postao Skyward Pregledaj post
Da samo žalosno što će biti uvijek kodiran, vodafone, cingular itd, čini se da neće izdavat nekodirane verzije barem zasada, po meni to mu je veliki minus barem dok ga netko ne ulocka
Prvi je igrač za Europu T-Mobile, a tek onda Vodafone, koliko znam još nije odlučeno. At&T je u SAD-u sklopio ekskluzivni ugovor na 4 godine. Za takav mob nikada ne bi dao više od 3200 kn, niti mi je interesantan. Ako ga ikada budem imao u rukama i ako mi se svidi software i sl razmislit ću, ali po meni ima loš form faktor, prevelik je i treba ga pustiti i 3th software developerima, inače će biti kao i sa P990i-puno vike-mala prodaja, a Iphone je vrlo blizu tome... (da ide slabije od očekivanog). To je moja špekulacija, i sam ne znam kako će biti-budemo vidjeli....