Pa zapravo jedino sta je "revolucionarno" na iPhoneu je taj veliki touchscreen, tj. cinjenica da ce se mobitelom upravljati iskljucivo preko njega, te taj OS koji jos nitko nije vidio. Sto se mene tice taj mob ne nudi nista posebo. Puno memorije? Je 4 gb je puno, ali danas kod nas usb stick od 4 gb dodje 260kn. Dakle 50 dolara, a dosao je do nas iz kine, gdje je proizveden vjerovatno za oko 5 dolara, znaci 1% cijene uredjaj. Imas pravo ima puno memorije i to im daje razlog da stave tako veliku cijenu.