Izvorno postao zicozg cini mi se jako glomazan A gle...nemreš imat i ovce i novce. Ako želiš dobar i velik ekran nemre ti uređaj biti mali
Izvorno postao observer Ako želiš dobar i velik ekran nemre ti uređaj biti mali vjerujem da če to biti adut sljedečem iphonu
Pravila foruma
Bookmarks