Bas me zanima ko ce za godinu dana kupiti mob sa kamerom od 2MP i bez 3G...
Kakvi sad hvalospjevi o njemu, pa nije napravljen niti jedan rewiew o njemu,
mislim da to buku dizu oni koji jos misle da je i-pod prvi i najbolji mp3 player.
Bas me zanima ko ce za godinu dana kupiti mob sa kamerom od 2MP i bez 3G...
Kakvi sad hvalospjevi o njemu, pa nije napravljen niti jedan rewiew o njemu,
mislim da to buku dizu oni koji jos misle da je i-pod prvi i najbolji mp3 player.
jeste čuli da iPhone već postoji i da sad apple ima problema...
to je s T-PortalaKako na službenim stranicama tvrtke Cisco izjavljuje Mark Chandler, jedan od predstavnika ove kompanije koji je zadužen za rješavanje spornog pitanja naziva iPhone, sukob s Appleom nije nastao 'zbog njegove inovacije, modernog dizajna te ostalih mogućnosti predstavljenog uređaja, nego isključivo zbog povrede zaštitnog znaka'. Cisco posjeduje prava na naziv iPhone još od 2000. godine kada je kupio kompaniju Infogear, a koja je sporni naziv registrirala još 1996. godine, daleko prije nego je Apple uopće planirao iMac, iPhone, iPod ili bilo koju drugu varijantu uređaja s prefiksom 'i'.
ovo će biti zanimljivo...
Everybody’s in the place – let’s go-Prodigy.gLemon is in the water.Počivao u miru!
Cisco je prije par tjedana izdao iPhone koji je samo obican VoIP telefon, kada je nastala prava strka medu Apple fanboyima.
Citao sam da su se Cisco i Apple vec ranije dogovorili da ce biti neka isplata ili nesto, no ocito su se predomislili.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Cisco je nekoliko puta veci i bogactiji od Applea, prije ce se dogoditi obratno.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Bookmarks