= Citat = Izvorno postao Bi0 Pregledaj post
Caka je u tome što se ugovor ne potpisuje odmah. Dakle uzmeđ u Apple/AT&T store-u iPhone i nosiš doma, ne možeš ga koristiti sve dok online ne aktiviraš pretplatu preko iTunes Store-a. To je aktivacija koju je lako zaobići. Nadam se da je sad malo jasnije
dakle ako ne aktivria on line pretplatu, nego samo zaobide taj korak, pretplata mu se nikad nece aktivirati?