= Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
Pa, vjerojatno se radi o otključanim modelima, ne? Ipak je to eBay. Samo ako ćeš naručivati preko eBaya bilo bi najpametnije da da ti pošiljaoc na kutiju napiše gift ili takvo što, jer inače ako će se vidjeti cifra, opalit će ti takvu carinu, da će ti pozliti.
ja mislim da je htio pitati kako se isplati nekome kupiti iPhone i potpisati ugovor na 2 godine, a onda ga prodati za ne puno vecu cifru nego sto dode kad se potpisuje ugovor. jer niti meni nije jasno.