pa kaj kod nas je od 500 eura poa na dalje....a svi misle kad dodje iphone u nas t-mobile da ce mu bit niska cijena .....mos si mislit!
pa kaj kod nas je od 500 eura poa na dalje....a svi misle kad dodje iphone u nas t-mobile da ce mu bit niska cijena .....mos si mislit!
Bookmarks