Izvorno postao rospaya Good news everyone! Apple je najavio izdavanje iPhone SDK za drugi mjesec 2008. godine. Yeah! AJME OPAMETILI SU SE. DONEKLE. (CAPS LOCK IS CRUISE CONTROL FOR COOL)
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Pravila foruma
Bookmarks