Prva "kopija" iphone_a...Izvorno postao nijala
Ali košta 600eurića u europi... malo deblji od ipohne_a, malo manji displey, bolja kamera (2mpx) i utor za memo kaerice...
nije se trebalo dugo čekati na "kopiju" iPohone_a...![]()
Prva "kopija" iphone_a...Izvorno postao nijala
Ali košta 600eurića u europi... malo deblji od ipohne_a, malo manji displey, bolja kamera (2mpx) i utor za memo kaerice...
nije se trebalo dugo čekati na "kopiju" iPohone_a...![]()
Bookmarks