Hmmm.. Malo način otključavanja (a vjerojatno i upravljanja UI) me podsjeća na nešto..
Samo me zanima kada će ga Kinezi iskopirati i pustiti u prodaju (vjerojatno tjedan prije puštanja iPhonea u prodaju)![]()
Hmmm.. Malo način otključavanja (a vjerojatno i upravljanja UI) me podsjeća na nešto..
Samo me zanima kada će ga Kinezi iskopirati i pustiti u prodaju (vjerojatno tjedan prije puštanja iPhonea u prodaju)![]()
Bookmarks