Hmmm.. Malo način otključavanja (a vjerojatno i upravljanja UI) me podsjeća na nešto..




Samo me zanima kada će ga Kinezi iskopirati i pustiti u prodaju (vjerojatno tjedan prije puštanja iPhonea u prodaju)