Join Today
Zatvorena tema
Stranica 6 od 25 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 689

Tema: iPhone

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jedino je ekran impresivan, i velika memorija, ostalo je ništa toliko posebno,
    po meni je daleko bolji izbor n95....

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 3g+ipod video 30Gb
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    933
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A treba ga dočekat pa vidit šta je sve apple dozvolio da se vrti na njemu.Hoće li trebati konvektiranje za svaki ku..ili ne.

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa cuj, za tu lovicu koliko ce ga cijeniti, ima da prase zavrtimo na njemu!!
    Zadnji uredio wildbabe : 11-02-2007 u 19:00
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neki ga vec imaju:
    http://www.mobile-review.com/review/...music-en.shtml

    "P.S. Comparison of the N95’s sound quality with iPhone (it is not a mistake), has revealed total domination with the latter (with volume level being 30-35 percent higher), "
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Mobitel
    LG Optimus L3 E400
    Postova
    357
    Bodovi
    7.901
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.901, Nivo: 21
    Bodovi: 7.901, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da si fulo topic.

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da ti ne citas dobro.
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 3g+ipod video 30Gb
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    933
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Usporedba kvalitete zvuka

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Mobitel
    LG Optimus L3 E400
    Postova
    357
    Bodovi
    7.901
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.901, Nivo: 21
    Bodovi: 7.901, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samo jedna recenica
    review je ustvri o n95

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uh, poanta je da su usporedili zvuk od N95 i iPhonea sto znaci da imaju iPhone!
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    iza crkve
    Mobitel
    samsung i Huawei
    Operater
    A1 tomato
    Postova
    1.074
    Bodovi
    33.729
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.729, Nivo: 44
    Bodovi: 33.729, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ..bas mi se svida, al ni N95 nije losa .....

  11. #11
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ova nokia N95 je bomba covjece...
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  12. #12
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Samsung Galaxy S
    Operater
    T-Crap
    Postova
    350
    Bodovi
    14.706
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Što je tako interesantno kod iPHONE-a? Ima zanimljiv UI te je "made by Apple". Većina ljudi će kupit taj iPHONE samo zato što je "made by Apple"
    Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php

  13. #13
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Danas se sve gleda na design tek onda dolazi kvaliteta!

    iPhone ima neke stvarcice koji drugi nemaju. iPka je iPhone izveo najtanji phone koji je na touch scren pa memorija te neke funkcije koje nekima nista ne znace!

  14. #14
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    touch widescreen (mozda najbolji koji postoji na mobovima), savrsen mp3 player, 3.5mm jack, PUNO memorije, vjerovatno ce imati jedan od najboljih Web browsera na mobitelima, fancy izgled, odlacian operatvni sustav (nazalost nece biti user open kao symbian, ali je sam po sebi odlican, bar po video na youtubu).

    meni je to dosta. + kupis fotic neki i imas gotovo sve.

  15. #15
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Samsung Galaxy S
    Operater
    T-Crap
    Postova
    350
    Bodovi
    14.706
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    touch widescreen (mozda najbolji koji postoji na mobovima)
    Slažem se, no taj touchscreen je čisti plagijat preuzet od neoneda
    savrsen mp3 player
    Netočno (jesi li ikada koristio iPOD?)
    PUNO memorije
    Djelomično se slažem
    vjerovatno ce imati jedan od najboljih Web browsera na mobitelima
    Slažem se
    3.5mm jack
    Big deal. Svi SE Walkman mobiteli imaju u paketu 3.5 mm adaptor dok Nokia malo-pomalo u jače modele dovodi integrirani 3.5 mm jack (n76,n95)
    fancy izgled
    Što je fancy u tom iPHONE-u? Ogroman je te ima samo jednu tipku po cijelom tijelu. Što je tu fancy? Može biti najljepši PDA uređaj, ali mobitel...
    odlacian operatvni sustav (nazalost nece biti user open kao symbian, ali je sam po sebi odlican, bar po video na youtubu).
    J**** smartphone koji nema hrpu aplikacija
    meni je to dosta.
    WOW, na što bi ti potrošio gotovo 1000 eura
    + kupis fotic neki i imas gotovo sve.
    Još i to? Brate mili, za te novce očekujem da mi kuha ručak
    Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php

  16. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zg, Medveščak
    Mobitel
    Xperia P
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    1.760
    Bodovi
    15.456
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Bodovi: 15.456, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)


    iPhone neće koštati baš 1000€ ako ga Ameri dobiju za 500$ (4GB model). Sad ne znam jel to sa nekom pretplatom.... Uglavnom trebao bi biti jeftiniji od n95 kojoj će Mobis dignuti cijenu na valjda 1000€
    Zadnji uredio Hrc : 15-04-2007 u 18:14
    Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things

  17. #17
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Slažem se, no taj touchscreen je čisti plagijat preuzet od neoneda"

    jel to bitno jel plagijat ili nije?

    "Netočno (jesi li ikada koristio iPOD?)"

    bivsi vlasnik iPod video 30gb, i bio zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji.

    moze potvriditi marko6630 kojemu sam prodao iPod.

    "Djelomično se slažem"

    nemas se ti sta djelomicno slagati, 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.

    "Big deal. Svi SE Walkman mobiteli imaju u paketu 3.5 mm adaptor dok Nokia malo-pomalo u jače modele dovodi integrirani 3.5 mm jack (n76,n95)"

    nema na mobitelu, nego na produznom s cim se gubi kvaliteta zvuka u startu + taj produzni je sranje jer cesto zna izletiti iz moba (bivsi vlasnik w800i).

    "Što je fancy u tom iPHONE-u? Ogroman je te ima samo jednu tipku po cijelom tijelu. Što je tu fancy? Može biti najljepši PDA uređaj, ali mobitel..."

    nisam rekao da je neka ljepota, ali fancy je, pa koliko god itko trubio drugacije.

    "J**** smartphone koji nema hrpu aplikacija"

    si ti mozda steve jobs da znas koliko ce imati aplikacija?

    "WOW, na što bi ti potrošio gotovo 1000 eura"


  18. #18
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    "[B] 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.
    4 gb danas nije više nište posebno,pogotovo kada za smjesnu lovu možeš nabaviti karticu kojoj konstantno pada cijena.......ne kažem da je to mali kapacitet već da cijena takve kartice iznosi 300-400kn a što će biti u vrijeme kada iphone izađe na tržište.

    = Citat = Izvorno postao bhabija3 Pregledaj post
    Dobro, je li taj tvoj iPOD imao ikakav bas? E vidiš, to je funkcija koja mi nedostaje kod iPOD-a!
    nabavi bolje slušalice
    Zadnji uredio sodom : 19-04-2007 u 20:32
    angels might have been eaten.

  19. #19
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Samsung Galaxy S
    Operater
    T-Crap
    Postova
    350
    Bodovi
    14.706
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Bodovi: 14.706, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemas se ti sta djelomicno slagati, 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.
    Memorija nije proširiva, zato sam napisao "Djelomično se slažem"
    Možda neće koštati 1000 eura, ali nemojte očekivati bogzna što nižu cijenu. Računajte: ako 4gb model košta 500 dolara, dodajte carinu (Apple je ipak američka tvrtka), dodajte "porez na budale" i ta-da: najjeftiniji model bi bio gotovo 60-70 % skuplji nego u Americi (ako vam to zvuči nevjerojatno, pogledajte Nokiine cijene u Europi, a onda pogledajte kod nas). Tako je prije mjesec dana kod mene došao tip u finom odijelu i kravatici te nam je pokušao prodati neki super hi-tech usisač, a cijena je bila prava sitnica: 21000 kuna Zapamtio sam ime i model usisača, idem na internet, namjerno tražim američke stranice, a tamo, vidi vraga, košta 1100 dolara.
    Send a message via ICQ to SrKi

    "Slažem se, no taj touchscreen je čisti plagijat preuzet od neoneda"

    jel to bitno jel plagijat ili nije?

    "Netočno (jesi li ikada koristio iPOD?)"

    bivsi vlasnik iPod video 30gb, i bio zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji.

    moze potvriditi marko6630 kojemu sam prodao iPod.

    "Djelomično se slažem"

    nemas se ti sta djelomicno slagati, 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.

    nema na mobitelu, nego na produznom s cim se gubi kvaliteta zvuka u startu + taj produzni je sranje jer cesto zna izletiti iz moba (bivsi vlasnik w800i).
    Ja sam možda nagluh, ali ja ne vidim neku ogromnu razliku između te dvije vrste konekcije; razlike su minimalne. Razlike bi osjetio u ekstremno tihoj okolini (što je u moderno vrijeme nemoguće zbog stalne vanjske buke), dakle samo ako živiš u malom selu.
    bivsi vlasnik iPod video 30gb, i bio zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji.

    moze potvriditi marko6630 kojemu sam prodao iPod.
    Dobro, je li taj tvoj iPOD imao ikakav bas? E vidiš, to je funkcija koja mi nedostaje kod iPOD-a!

    Postoje svakakvi ljudi, ali ja mislim da će većina ljudi uzimati taj mob zbog ove rečenice: "J*** mi se što će iPHONE dok izađe na tržište (2008.) biti tehnološki inferioran, ali to je Apple"
    Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php

  20. #20
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    shvatite da je cijena od 500$ u Americi uz potpisivanje ugovora na dvije godine,a ne na slobodno.

  21. #21
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    MOTOFONE
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.845
    Bodovi
    21.706
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.706, Nivo: 35
    Bodovi: 21.706, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Najveći problem Iphonea i jedini razlog zašto ga ja nikad nebi uzeo:
    nema tipkovnicu...

    Mobitel je samo za dječicu.
    Uzmimo nekog čovjeka koji radi. Ali ne neke uredske poslove, nešta napornije..

    Taj ne može kad mu zazvoni telefon, uzet ga i normalno se javiti.

    Najveći nedostatci što znam iz iskustva kad sam p910 koristio bez flipa jest što se mobitel kliže. Bilo vani hladno vrijeme, ruke da su ti malo vlažne, mobitel se jednostvano kliže iz ruke i nemaš nekakv grip... i to čak na krutom P910, pa ne želim ni razmišljat kako je to na iphoneu.

    Koliko vidim Iphone nije 3G.( mislim za video konferencije ) Ja mislim da u vrijeme kad dođe kod nas na tržište da će biti sve veća potraga za 3g mobitelima.

  22. #22
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    01101100
    Mobitel
    HTC Advantage
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Godina
    55
    Postova
    334
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za one koji ne mogu docekati iPhone
    http://www.iphoneworld.ca/news/2007/...merges-ip2000/

  23. #23
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 3g+ipod video 30Gb
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    933
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao schoofter Pregledaj post
    Za one koji ne mogu docekati iPhone
    http://www.iphoneworld.ca/news/2007/...merges-ip2000/
    Dobro piše ono 'copycat'..zanimljiv link

  24. #24
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Telefonska govornica
    Operater
    Vip
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    JEben je

    swaka čast im ray:

  25. #25
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    5800XM/HP iPAQ910/Centro
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    530
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AT&T biti će dugo vremena ekskluzivni proveider iPhone-a u SAD-u. Kao mogući zastupnik ovog telefona u Europi jest T-Mobile, a na drugom mjestu Vodafone! AT&T biti će 4 godine ekskluzivni zastupnik u SAD-u, a za sada je nepoznato koliko dugo će to slučaj biti u Europi. Planirani dolazak u Europu jest kraj tekuće godine!
    Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.


 
Zatvorena tema
Stranica 6 od 25 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Iphone kao modem
    By superior in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-12-2008, 21:31
  2. 3G iPhone
    By HCSC in forum Arhiva
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-06-2008, 07:47
  3. P1 ili Iphone 8gb
    By radman in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-04-2008, 16:44
  4. IPhone i AT&T
    By ipastrovic in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-01-2008, 15:26
  5. iPhone
    By scorpion in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 17-10-2007, 17:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove