jedino je ekran impresivan, i velika memorija, ostalo je ništa toliko posebno,
po meni je daleko bolji izbor n95....
jedino je ekran impresivan, i velika memorija, ostalo je ništa toliko posebno,
po meni je daleko bolji izbor n95....
A treba ga dočekat pa vidit šta je sve apple dozvolio da se vrti na njemu.Hoće li trebati konvektiranje za svaki ku..ili ne.
Pa cuj, za tu lovicu koliko ce ga cijeniti, ima da prase zavrtimo na njemu!!![]()
![]()
Zadnji uredio wildbabe : 11-02-2007 u 19:00
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Neki ga vec imaju:
http://www.mobile-review.com/review/...music-en.shtml
"P.S. Comparison of the N95’s sound quality with iPhone (it is not a mistake), has revealed total domination with the latter (with volume level being 30-35 percent higher), "
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
mislim da si fulo topic.
Mislim da ti ne citas dobro.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Usporedba kvalitete zvuka
samo jedna recenica
review je ustvri o n95![]()
Uh, poanta je da su usporedili zvuk od N95 i iPhonea sto znaci da imaju iPhone!
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
..bas mi se svida, al ni N95 nije losa .....![]()
Ova nokia N95 je bomba covjece...
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Što je tako interesantno kod iPHONE-a? Ima zanimljiv UI te je "made by Apple". Većina ljudi će kupit taj iPHONE samo zato što je "made by Apple"
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
Danas se sve gleda na design tek onda dolazi kvaliteta!
iPhone ima neke stvarcice koji drugi nemaju. iPka je iPhone izveo najtanji phone koji je na touch scren pa memorija te neke funkcije koje nekima nista ne znace!
touch widescreen (mozda najbolji koji postoji na mobovima), savrsen mp3 player, 3.5mm jack, PUNO memorije, vjerovatno ce imati jedan od najboljih Web browsera na mobitelima, fancy izgled, odlacian operatvni sustav (nazalost nece biti user open kao symbian, ali je sam po sebi odlican, bar po video na youtubu).
meni je to dosta. + kupis fotic neki i imas gotovo sve.
Slažem se, no taj touchscreen je čisti plagijat preuzet od neonedatouch widescreen (mozda najbolji koji postoji na mobovima)
Netočno (jesi li ikada koristio iPOD?)savrsen mp3 player
Djelomično se slažemPUNO memorije
Slažem sevjerovatno ce imati jedan od najboljih Web browsera na mobitelima
Big deal. Svi SE Walkman mobiteli imaju u paketu 3.5 mm adaptor dok Nokia malo-pomalo u jače modele dovodi integrirani 3.5 mm jack (n76,n95)3.5mm jack
Što je fancy u tom iPHONE-u? Ogroman je te ima samo jednu tipku po cijelom tijelu. Što je tu fancy? Može biti najljepši PDA uređaj, ali mobitel...fancy izgled
J**** smartphone koji nema hrpu aplikacijaodlacian operatvni sustav (nazalost nece biti user open kao symbian, ali je sam po sebi odlican, bar po video na youtubu).
WOW, na što bi ti potrošio gotovo 1000 eurameni je to dosta.
Još i to? Brate mili, za te novce očekujem da mi kuha ručak+ kupis fotic neki i imas gotovo sve.
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
![]()
iPhone neće koštati baš 1000€ ako ga Ameri dobiju za 500$ (4GB model). Sad ne znam jel to sa nekom pretplatom.... Uglavnom trebao bi biti jeftiniji od n95 kojoj će Mobis dignuti cijenu na valjda 1000€
Zadnji uredio Hrc : 15-04-2007 u 18:14
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
"Slažem se, no taj touchscreen je čisti plagijat preuzet od neoneda"
jel to bitno jel plagijat ili nije?![]()
"Netočno (jesi li ikada koristio iPOD?)"
bivsi vlasnik iPod video 30gb, i bio zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji.
moze potvriditi marko6630 kojemu sam prodao iPod.
"Djelomično se slažem"
nemas se ti sta djelomicno slagati, 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.
"Big deal. Svi SE Walkman mobiteli imaju u paketu 3.5 mm adaptor dok Nokia malo-pomalo u jače modele dovodi integrirani 3.5 mm jack (n76,n95)"
nema na mobitelu, nego na produznom s cim se gubi kvaliteta zvuka u startu + taj produzni je sranje jer cesto zna izletiti iz moba (bivsi vlasnik w800i).
"Što je fancy u tom iPHONE-u? Ogroman je te ima samo jednu tipku po cijelom tijelu. Što je tu fancy? Može biti najljepši PDA uređaj, ali mobitel..."
nisam rekao da je neka ljepota, ali fancy je, pa koliko god itko trubio drugacije.
"J**** smartphone koji nema hrpu aplikacija"
si ti mozda steve jobs da znas koliko ce imati aplikacija?
"WOW, na što bi ti potrošio gotovo 1000 eura"
![]()
4 gb danas nije više nište posebno,pogotovo kada za smjesnu lovu možeš nabaviti karticu kojoj konstantno pada cijena.......ne kažem da je to mali kapacitet već da cijena takve kartice iznosi 300-400kn a što će biti u vrijeme kada iphone izađe na tržište.
nabavi bolje slušalice![]()
Zadnji uredio sodom : 19-04-2007 u 20:32
angels might have been eaten.
Memorija nije proširiva, zato sam napisao "Djelomično se slažem"nemas se ti sta djelomicno slagati, 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.
Možda neće koštati 1000 eura, ali nemojte očekivati bogzna što nižu cijenu. Računajte: ako 4gb model košta 500 dolara, dodajte carinu (Apple je ipak američka tvrtka), dodajte "porez na budale" i ta-da: najjeftiniji model bi bio gotovo 60-70 % skuplji nego u Americi (ako vam to zvuči nevjerojatno, pogledajte Nokiine cijene u Europi, a onda pogledajte kod nas). Tako je prije mjesec dana kod mene došao tip u finom odijelu i kravatici te nam je pokušao prodati neki super hi-tech usisač, a cijena je bila prava sitnica: 21000 kunaZapamtio sam ime i model usisača, idem na internet, namjerno tražim američke stranice, a tamo, vidi vraga, košta 1100 dolara.
Ja sam možda nagluh, ali ja ne vidim neku ogromnu razliku između te dvije vrste konekcije; razlike su minimalne. Razlike bi osjetio u ekstremno tihoj okolini (što je u moderno vrijeme nemoguće zbog stalne vanjske buke), dakle samo ako živiš u malom selu.Send a message via ICQ to SrKi
"Slažem se, no taj touchscreen je čisti plagijat preuzet od neoneda"
jel to bitno jel plagijat ili nije?
"Netočno (jesi li ikada koristio iPOD?)"
bivsi vlasnik iPod video 30gb, i bio zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji.
moze potvriditi marko6630 kojemu sam prodao iPod.
"Djelomično se slažem"
nemas se ti sta djelomicno slagati, 4gb je PUUUUUUUUUUUNO memorije za telefon + nema hard unutra kao ono smece od n91, nego flash memorija.
nema na mobitelu, nego na produznom s cim se gubi kvaliteta zvuka u startu + taj produzni je sranje jer cesto zna izletiti iz moba (bivsi vlasnik w800i).
Dobro, je li taj tvoj iPOD imao ikakav bas? E vidiš, to je funkcija koja mi nedostaje kod iPOD-a!bivsi vlasnik iPod video 30gb, i bio zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji.
moze potvriditi marko6630 kojemu sam prodao iPod.
Postoje svakakvi ljudi, ali ja mislim da će većina ljudi uzimati taj mob zbog ove rečenice: "J*** mi se što će iPHONE dok izađe na tržište (2008.) biti tehnološki inferioran, ali to je Apple"
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
shvatite da je cijena od 500$ u Americi uz potpisivanje ugovora na dvije godine,a ne na slobodno.
Najveći problem Iphonea i jedini razlog zašto ga ja nikad nebi uzeo:
nema tipkovnicu...
Mobitel je samo za dječicu.
Uzmimo nekog čovjeka koji radi. Ali ne neke uredske poslove, nešta napornije..
Taj ne može kad mu zazvoni telefon, uzet ga i normalno se javiti.
Najveći nedostatci što znam iz iskustva kad sam p910 koristio bez flipa jest što se mobitel kliže. Bilo vani hladno vrijeme, ruke da su ti malo vlažne, mobitel se jednostvano kliže iz ruke i nemaš nekakv grip... i to čak na krutom P910, pa ne želim ni razmišljat kako je to na iphoneu.
Koliko vidim Iphone nije 3G.( mislim za video konferencije ) Ja mislim da u vrijeme kad dođe kod nas na tržište da će biti sve veća potraga za 3g mobitelima.
Za one koji ne mogu docekati iPhone
http://www.iphoneworld.ca/news/2007/...merges-ip2000/
JEben je
swaka čast imray:
AT&T biti će dugo vremena ekskluzivni proveider iPhone-a u SAD-u. Kao mogući zastupnik ovog telefona u Europi jest T-Mobile, a na drugom mjestu Vodafone! AT&T biti će 4 godine ekskluzivni zastupnik u SAD-u, a za sada je nepoznato koliko dugo će to slučaj biti u Europi. Planirani dolazak u Europu jest kraj tekuće godine!
Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.
Bookmarks