Pozdrav
Potrebno mi je rjesenje za slanje vishe e mailova zaredom.
Kada kazem vise onda mislim 1000+ mailova, ali ne da se salju svi odjednom, nego 1 po 1 (automatski).
hvala
Pozdrav
Potrebno mi je rjesenje za slanje vishe e mailova zaredom.
Kada kazem vise onda mislim 1000+ mailova, ali ne da se salju svi odjednom, nego 1 po 1 (automatski).
hvala
Zadnji uredio Celikkk : 02-06-2008 u 09:49
Lineage 2 user
Bookmarks