Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Threaded View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    BiH (Tuzla)
    Mobitel
    SE P1
    Operater
    BH telecom
    Godina
    33
    Postova
    397
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Slanje vishe E-mailova

    Pozdrav

    Potrebno mi je rjesenje za slanje vishe e mailova zaredom.
    Kada kazem vise onda mislim 1000+ mailova, ali ne da se salju svi odjednom, nego 1 po 1 (automatski).


    hvala
    Zadnji uredio Celikkk : 02-06-2008 u 09:49
    Lineage 2 user


 

Slične teme

  1. g-mail - razvrstavanje pristiglih mailova
    By Ico in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-03-2008, 11:50
  2. Odgovora: 12
    Posljednji post: 10-11-2006, 00:36
  3. Prebacivanje mailova s jednog accounta na drugi
    By xlr in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-09-2006, 13:26
  4. Odgovora: 20
    Posljednji post: 23-11-2005, 08:41
  5. 6230 - skidanje i slanje mailova
    By Sinisha in forum Nokia
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 20-12-2004, 10:52

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove