Izvorno postao woo123 evo nakon puno simbian nokia nabavio ja p1i, prvi pogled wtf :S sve različito... kak se to čudo hakne? instaliral sam capsswitch, stavil off al mi neda sa swissmanager otvoriti c: sys? A je različito malko...ipak je ovo UIQ3 a nokia ne a zajedničko im da su symbian...
View Tag Cloud
Pravila foruma
Bookmarks