evo nakon puno simbian nokia nabavio ja p1i, prvi pogled wtf :S
sve različito...
kak se to čudo hakne? instaliral sam capsswitch, stavil off al mi neda sa swissmanager otvoriti c: sys?
evo nakon puno simbian nokia nabavio ja p1i, prvi pogled wtf :S
sve različito...
kak se to čudo hakne? instaliral sam capsswitch, stavil off al mi neda sa swissmanager otvoriti c: sys?
Bookmarks