Vidim da na svakoj stranici ove teme moram ponavljati... Sa PC-suiteom, ili opcenito PC-em ces tesko doci do tih fileova!
Instaliraj si X-plore i sa njim to napravi (jedina razlika izmedju free verzije i ful verzije je odbrojavanje na pocetku)...
Dto se tice koristenja X-plorea pogledaj zadnjih 10-ak postova ove teme.