Potrebno je paziti da ne stavis Walkman 3 na M600, posto se onda mogitel nemoze upaliti (crni ekran), a SEUS ga ne zeli updateati zato sto ima najnoviju verziju software-a, tj. ponasa se kao unisteni mobitel... Onda je potrebno prckati po GDFS-u kako bi se mobitel spasio (sto je dosta komplicirano ako neznas tocno sto radis)...

P1 i Walkman 3 je dobra kombinacija, pa nemoras brinuti...